Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Майже п’ять тисяч жителів Житомирщини за аліментну заборгованість обмежили у праві полювання

3 серпня стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 3 листопада 2019 року включно. Проте не всі охочі зможуть взяти до рук мисливську рушницю. Майже п’ять тисяч жителів області – злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, працівники органів державної виконавчої служби обмежили у праві полювання. Для них сезон полювання розпочнеться лише тоді, коли вони у повному обсязі погасять заборгованість.

10:36 01.08.2019

Як поставити апостиль на документах

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?

10:18 24.07.2019

Графік роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги

ГРАФІК роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області з  30 липня по 14 листопада 2019 року

10:09 24.07.2019

Як зареєструвати ТОВ онлайн: запрацював новий електронний сервіс

Нещодавно на сайті Міністерства юстиції України запрацювала нова електронна послуга, яка має на меті максимально спростити умови ведення бізнесу. Йдеться про можливість онлайн-реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що діє на підставі модельного статуту.

11:30 18.07.2019

На Житомирщині урочисто відкрили ще один «Open Space»

На Житомирщині з’явився ще один офіс європейського зразка   «Open Space», де громадяни можуть у зручних умовах, без тривалих очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 8 липня його урочисто, за участі заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова  відкрили у Житомирі на базі Житомирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції. Це ювілейний, 35-й в Україні, сучасний центр нового формату.

11:22 11.07.2019