Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

На Житомирщині допомогли знайти роботу 25 боржникам за виконавчими провадженнями

Співпраця органів державної виконавчої служби Житомирщини з міськими та районними філіями обласного центру зайнятості завдяки укладеному у січні ц. р. Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України  дала свої результати: за 4 місяці на робітничі спеціальності працевлаштовано 25 боржників. З них понад половина – ті, хто  має майнові зобов’язання зі сплати аліментів. Найбільше працевлаштовано боржників, які мають зобов’язання за рішеннями судів, у Бердичівському (5) та Овруцькому (12) районах.

10:17 06.06.2019

Перші пологи: що повинна знати кожна майбутня мама, - консультує Міністр юстиції

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, бо це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

13:01 29.05.2019

Право внутрішньо переміщеної особи на медичне обслуговування

Право внутрішньо переміщеної особи на медичне обслуговування, - роз’яснює Міністр юстиції      Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть, будь ласка, що мені як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.                                                                                                                Ірина Завальська

13:58 23.05.2019

Булінгу треба протистояти уже сьогодні

Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова оточуючих до серця. На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести однолітка до сліз.

15:33 17.05.2019