Проєкт "Я МАЮ ПРАВО!"

Відповідальне батьківство сьогодні – гідне майбутнє завтра

За 9 місяців 2019 року державні виконавці Житомирщини стягнули майже 281 млн гривень аліментів  на користь дітей.  Це на 39,6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Такий показник демонструє ефективність важелів впливу чинного законодавства, у першу чергу, на несумлінних батьків  та  є важливим кроком назустріч відповідальному ставленню дорослих до своїх обов’язків щодо виховання і  утримання власних дітей.

08:09 17.10.2019

Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[1] таких конвенцій:

08:07 17.10.2019

Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність

Нинішній рік став переломним у боротьбі проти цькування – 19 січня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Він спрямований на те, щоб комплексно впливати на проблему дитячої жорстокості в Україні.

10:01 19.09.2019

Як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

09:58 19.09.2019

«Споживач в мережі»: як уберегтися від шахрайства в Інтернеті

Купівля товарів в Інтернет-магазинах набирає все більшої популярності. Цей вид покупок заощаджує наш час та дає широку можливість пошуку необхідного товару, що відповідає вимогам і підходить за ціною.

15:40 12.09.2019

З початку року підприємства-боржники області повернули своїм працівникам понад 4 мільйони невиплачених коштів

Станом на початок вересня дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ДП «Поліськгеодезкартографія» очолили антирейтинг найбільших боржників Житомирщини з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Заборгованість кожним з цих підприємств перед своїми працівниками сягнула за  мільйон гривень.

15:39 12.09.2019