Інформаційна сторінка відділу

Увага, конкурс!

Оголошується конкурс по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

09:23 19.03.2021

ДО УВАГИ МОЛОДІ!!!

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з Державним університетом «Житомирська політехніка», з 10:00 до 13:00 години, на платформах рівня Moodle, GoogleMeet організовує проведення онлайн-тренінгу «Активні громадяни».

12:08 20.01.2021

Державна стипендія імені Левка Лук’яненка

З метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян України, незаконно затриманих, утримуваних Російською Федерацією, окупаційною адміністрацією Російської Федерації, яка встановила та здійснює загальний контроль на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, звільнених з числа таких осіб, підтримки зазначених осіб та членів їх сімей Президентом України видано Указ від 7 грудня 2018 року № 417/2018 «Про державні стипендії імені Левка Лук’яненка», яким  затверджено Положення про державні стипендії імені Левка Лук'яненка.

16:43 28.12.2020