рішення селищної ради

VIII скликання

від 24.02.2023   №  632

Попільнянської селищної ради

• Можарівський Олег Олександрович - селищний голова.
  • Ільїна Валентина Миколаївна – секретар ради (за посадою).
  • Середа Тетяна Петрівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.
  • Демидчук Надія Миколаївна – начальник відділу культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я.
  • Ільїн Василь Васильович – начальник відділу освіти селищної ради.
  • Кащук Олена Борисівна – начальник відділу фінансів, економічного розвитку.
  • Кирпа Євгенія Миколаївна – начальник відділу земельних відносин, водних ресурсів та екологічних питань.
  • Малюта Наталія Миколаївна – начальник відділу «Центр надання  адміністративних послуг».
  • Редчиць Наталія Миколаївна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.
  • Ромащенко Руслана Олександрівна – начальник відділу загальної та організаційної роботи.
  • Семенюк Оксана Володимирівна – начальник відділу «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради».
  • Степанова Тетяна Іванівна – начальник відділу капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства.
  • Шелест Яніна Юріївна – начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення.
  • Грицай Михайло Іванович – староста Голуб’ятинського старостинського округу.
  • Запольський Микола Леонідович – староста Кам’янського старостинського округу.
  • Лаховець Іван Володимирович – староста Липківського старостинського округу.
  • Максимчук Василь Іванович – староста Сокільчанського старостинського округу.
  • Павлюк Валентина Олександрівна – староста Попільнянського старостинського округу.
  • Пасічник Володимир Григорович – староста Паволоцького старостинського округу.
  • Пеньківський Володимир Вікторович – голова Попільнянської громадської організації «Народна рада».
  • Петюх Віктор Миколайович – староста Миролюбівського старостинського округу.
  • Пінчук Віталій Олексійович – староста Парипського старостинського округу.
  • Плетенецька Людмила Леонідівна – староста Саверецького старостинського округу.
  • Чайківський Олександр Валерійович – староста Новоселицького старостинського округу.
  • Ярош Світлана Антонівна – староста Ходорківського старостинського округу.

Склад виконавчого комітету VII скликання