A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Попільнянська громада
Житомирська область, Житомирський район

Виконавчий комітет

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення селищної ради

VIII скликання

від 18.11.2020   №  25

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Попільнянської селищної ради

1. Можарівський Олег Олександрович – селищний голова.

2. Ільїна Валентина Миколаївна – секретар ради (за посадою) .

3. Середа Тетяна Петрівна - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету.

4. Пінцов Олександр Михайлович – перший заступник селищного голови.

5. Суботенко Роман Васильович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

6. Ільїн Василь Васильович – начальник відділу освіти селищної ради.

7. Кащук Олена Борисівна – начальник відділу фінансів, економічного розвитку.

8. Малюта Наталія Миколаївна – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг».

9. Шама Володимир Петрович – начальник відділу капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства.

10. Редчиць Наталія Миколаївна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.

11. Ромащенко Руслана Олександрівна – начальник відділу загальної та організаційної роботи.

12. Семенюк Оксана Володимирівна – начальник відділу «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради».

13. Боровський Петро Андрійович – начальник відділу культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров`я.

14. Пеньківський Володимир Вікторович – голова Попільнянської громадської організації  «Народна рада».

15. Шелест Яніна Юріївна – начальник юридичного відділу.

16. Корпан Ігор Анатолійович – староста Великолісівецького старостинського округу.

17. Грицай Михайло Іванович – староста Голуб’ятинського старостинського округу.

18. Назарук Неля Михайлівна – староста Котлярського старостинського округу.

19. Ткачук Наталія Володимирівна – староста Кривенського старостинського округу.

20. Чайківський Олександр Валерійович – староста Новоселицького старостинського округу.

21. Пінчук Віталій Олексійович – староста Парипського старостинського округу.

22. Плетенецька Людмила Леонідівна – староста Саверецького старостинського округу.

23. Максимчук Василь Іванович – староста Сокільчанського старостинського округу.

24. Іваненко Сергій Юрійович – староста Строківського старостинського округу.

25. Ярош Світлана Антонівна – староста Ходорківського старостинського округу.

26. Петюх Віктор Миколайович – староста Миролюбівського старостинського округу.

27. Павлюк Валентина Олександрівна – староста Попільнянського старостинського округу.

28. Запольський Микола Леонідович – староста Кам’янського старостинського округу.

29. Лаховець Іван Володимирович – староста Липківського старостинського округу.

30. Пасічник Володимир Григорович – староста Паволоцького старостинського округу.

 

Склад виконавчого комітету VII скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь