рішення селищної ради

VIII скликання

від 17.12.2021   №  419

Попільнянської селищної ради

1.            Можарівський Олег Олександрович - селищний голова.
  2.            Ільїна Валентина Миколаївна - секретар ради (за посадою).
  3.            Середа Тетяна Петрівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.
  4.            Пінцов Олександр Михайлович – перший заступник селищного голови.
  5.            Суботенко Роман Васильович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  6.           Боровський Петро Андрійович – начальник відділу культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я.
  7.           Ільїн Василь Васильович – начальник відділу освіти селищної ради.
  8.           Кащук Олена Борисівна – начальник відділу фінансів, економічного розвитку.
  9.           Кирпа Євгенія Миколаївна – начальник відділу земельних відносин, водних ресурсів та екологічних питань.
  10.           Малюта Наталія Миколаївна – начальник відділу «Центр надання  адміністративних послуг».
  11.           Редчиць Наталія Миколаївна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.
  12.           Ромащенко Руслана Олександрівна – начальник відділу загально-організаційної роботи та правової допомоги.
  13.           Семенюк Оксана Володимирівна – начальник відділу «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради».
  14.           Шама Володимир Петрович – начальник відділу капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства.
  15.           Шелест Яніна Юріївна – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу загально-організаційної роботи та правової допомоги.
  16.           Грицай Михайло Іванович – староста Голуб’ятинського старостинського округу.
  17.           Запольський Микола Леонідович – староста Кам’янського старостинського округу.
  18.           Лаховець Іван Володимирович – староста Липківського старостинського округу.
  19.           Максимчук Василь Іванович – староста Сокільчанського старостинського округу.
  20.           Павлюк Валентина Олександрівна – староста Попільнянського старостинського округу.
  21.           Пасічник Володимир Григорович – староста Паволоцького старостинського округу.
  22.           Пеньківський Володимир Вікторович – голова Попільнянської громадської організації «Народна рада».
  23.           Петюх Віктор Миколайович – староста Миролюбівського старостинського округу.
  24.           Пінчук Віталій Олексійович – староста Парипського старостинського округу.
  25.           Плетенецька Людмила Леонідівна – староста Саверецького старостинського округу.
  26.           Чайківський Олександр Валерійович – староста Новоселицького старостинського округу.
  27.           Ярош Світлана Антонівна – староста Ходорківського старостинського округу.

Склад виконавчого комітету VII скликання