Запобігання корупції

Розпорядження селищного голови №171-К від 02.07.2021 "Про проведення спецперевірки посадовим особам, що передбачають зайняття посад з високим та підвищеним корупційним ризиком в ОМС"

Довідка про результати спецперевірки. Секретар селищної ради Ільїна В.М.

Довідка про результати спецперевірки. Перший заступник селищного голови Пінцов О.М.

Довідка про результати спецперевірки. Керуюча справами виконкому Середа Т.П.

Нагадування про подання щорічних електронних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Щодо вчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування

Про призначення відповідальної особи за перевірку фактів подання електронних декларацій посадовими особами Попільнянської селищної ради

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави