Протидія домашньому насильству

Акція «16 днів проти насильства»

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Економічне насильство

Психологічне насильство

Сексуальне насильство

Ф і з и ч н е  насильство

Розпорядження селищного голови № 10 від 28.02.2019 року

Розпорядження селищного голови № 88 від 26.11.2018 року

Практичні матеріали для роботи з кривдниками

Метою цих посібників є підвищення ефективності роботи фахівців, до компетенції яких належить організація та безпосередня реалізація Типової програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь-якій формі, надання таким фахівцям знань та вироблення в них навичок, що дозволятимуть проводити практичну індивідуальну та групову роботу з кривдниками.

09:01:55 06.01.2021