Новини

Збори Громадської ради будуть проведені в каб. 210 приміщення селищної ради 31.01.2020 року (п'ятниця) о 17.30.

23.11.2019 року о 10.00 в кабінеті 210 приміщення селищної ради відбудуться збори громадської ради.

Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради

У зв’язку з тим, що засідання Громадської ради при виконавчому комітеті  Попільнянської селищної ради не проводились протягом одного року і п`яти місяців, а також через відсутність затвердженого річного плану роботи громадської ради та звіту Громадської ради щодо виконання річного плану роботи, відповідно до пункту 12  розділу ІІ Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Попільнянської селищної ради від 31 липня 2019 року № 67 «Про затвердження Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», виконавчий комітет Попільнянської селищної ради своїм рішенням від 23.07.2021 року №105 достроково припинив діяльність Громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради.

11:23:01 11.08.2021

Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться...

У грудні 2019 року на сторінках газети «Перемога» та на офіційному сайті Попільнянськоі селищної ради було висвітлено інформацію стосовно соціального проекту «Щасливе подвір‘я», керівником якого є ГО «Рідна Новоселиця».          Завданням проекту є благоустрій земельної ділянки в центрі села Новоселиці, шляхом демонтажу аварійного списаного приміщення старої сільської ради та розміщення дитячого майданчика за рахунок спонсорської, грантової та волонтерської допомоги.

10:02:12 03.02.2020