Програми

Програма «Здоров’я населення Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки

Програма розвитку комунальних підприємств Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади та забезпечення належного утримання майна комунальної власності і житлового фонду на 2017-2022 роки.

Програма сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади «Доступне казначейство».

Цільова соціальна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

Програма забезпечення службовим житлом медичних працівників Попільнянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки.

Програма роботи з обдарованими дітьми в освітніх закладах Попільнянської селищної ради на 2018-2022 роки.

Програма розвитку системи надання адміністративних послуг у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Програма забезпечення виконання функціональних обов’язків спеціалістів ветеринарної медицини.

Програма проведення культурно-мистецьких заходів на 2019-2021роки в Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Програма соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Програма зайнятості населення Попільнянської селищної ради на 2019 – 2022 роки.

П Р О Г Р А М А надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на 2021-2025 роки.

Комплексна Програма реалізації сімейної, гендерної політики, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2020 – 2021 роки.

Програма розвитку музейної справи в Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 – 2021 роки.

Програма відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019-2021 роки.

Програма соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Попільнянської територіальної громади та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур, розміщених на території громади, що брали участь у антитерористичній операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2021-2025 роки.

ПРОГРАМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2020-2023 РОКИ.

Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки у Попільнянській селищній раді.

ПРОГРАМА підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади 2020 – 2023 роки.

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ комунальної установи «Трудовий архів» Попільнянської селищної ради на 2021-2023 роки.

П Р О Г Р А М А фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради Житомирської області на 2021-2022 роки.

Програма забезпечення відкритості в діяльності Попільнянської селищної ради на 2021 - 2025 роки.

П р о г р а м а висвітлення діяльності Попільнянської селищної ради засобами масової інформації на 2021-2025 роки.

Програма надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської територіальної громади на 2020-2025 роки.

Програма розроблення містобудівної документації території населених пунктів Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

ПРОГРАМА ПРОТИДІЇ ЗАХВОРЮВАННЮ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ на період 2020-2021 роки.

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради на 2019-2021 роки.

Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Попільнянській селищній раді на 2018-2020 роки.