Програми

Програма висвітлення діяльності Попільнянської селищної ради засобами масової інформації на 2017-2020 роки.

Програма соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Попільнянської селищної ради та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2017-2020 роки.

Програма розвитку комунальних підприємств Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади та забезпечення належного утримання майна комунальної власності і житлового фонду на 2017-2022 роки.

Програма відшкодування комунальному підприємству «Гарант» Попільнянської селищної ради різниці в тарифах на  житлово-комунальні послуги  для  населення  на 2017-2020 роки.

Програма профілактики злочинності у Попільнянській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки.

Програма оздоровлення території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади від сказу на 2017-2020 роки.

Програма  розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки  у Попільнянській селищній об’єднаній територіальний громаді.

Програма надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

Програма оздоровлення  та  відпочинку  дітей на 2017-2020  роки у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Програма розвитку територіального органу Державної фіскальної служби Попільнянського відділення Бердичівської ОДПІ  щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників податків на 2017 -2020 роки.

Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у Попільнянській обєднаній громаді на період 2017-2020 роки.

Комплексна Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Попільнянської  об’єднаної територіальної громади Попільнянського району Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки.

Програма сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади «Доступне казначейство».

Програма забезпечення відкритості в діяльності Попільнянської селищної ради на 2017 - 2020 роки.

Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов’язаних з ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в межах Попільнянської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

Програма розроблення містобудівної документації  території населених пунктів Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.

Програма соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік.

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 18 років на 2018 – 2020 роки.

Програма санаторно-курортного лікування інвалідів війни на 2018-2020 роки Попільнянської селищної ради.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 – 2020 роки.

Цільова соціальна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

Програма протидії захворюванню на туберкульоз на період 2018-2019 років.

Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Попільнянській селищній раді на 2018-2020 роки.

Програма відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2018 рік.

Програма забезпечення службовим житлом медичних працівників Попільнянської селищної об'єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки.

Програма роботи з обдарованими дітьми в освітніх закладах Попільнянської селищної ради на 2018-2022 роки.

Програма розвитку системи надання адміністративних послуг у Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Програма забезпечення виконання функціональних обов’язків спеціалістів ветеринарної медицини.

Програма проведення культурно-мистецьких заходів на 2019-2021роки в Попільнянській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Програма соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.