ЗРАЗОК ЗАЯВИ для участі в установчих зборах

Ініціативній групі для формування

складу громадської ради при виконавчому

комітеті Попільнянської селищної ради

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться «01» жовтня 2019 року візьме уповноважений представник  ____________________________________________________________

_______________________________________________________, який є кандидатом

(ПІБ кандидата)

на обрання до складу громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради.

___________________________________________________, не заперечує проти

(назва ІГС)

оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

До заяви додаються:

1. Рішення керівника ІГС про делегування представника для участі в установчих зборах.
  2. Заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто.
  3. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (за наявності).
  4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
  5. Відомості про результати діяльності ІГС (за наявності) протягом шести місяців до дати оприлюднення виконавчим комітетом Попільнянської селищної ради повідомлення про формування складу громадської ради.
  6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.
  7. Мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді.
  8. Фото делегованого представника ІГС, а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

________________________________________ не заперечує щодо розміщення

(назва ІГС)

матеріалів про діяльність організації.

___________________             ___________                ____________________

(Дата)                                                      (Підпис)                                          ( ПІБ керівника ІГС)

М.П.

Завантажити файл ...