Оголошення конкурсу

РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови 27.04.2021 № 119-К Про оголошення конкурсу

11/01/2021 - Конкурс на заміщення вакантних посад

Розпорядження селищного голови від 23.12.2020 року № 278-К

07/10/2020  - Конкурс на посаду директора комунальної установи «ПЦПРПП»

28/08/2020  - Конкурс на заміщення вакантних посад

27/09/2019  - Конкурс на заміщення вакантної посади

Розпорядження селищного голови від 11.09.2019 року № 146-К

19/07/2019  - Конкурс на заміщення вакантної посади

10/01/2019  - Конкурс на заміщення вакантних посад

27/06/2018 - КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Відповідно до рішення Попільнянської селищної ради від 15 серпня 2018 року №606 «Про оголошення конкурсу на посади керівників комунальних установ Попільнянської селищної ради» Попільнянська селищна рада оголошує конкурс на посади:

-  директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Попільнянської селищної ради»;
- директора навчального закладу «Попільнянська дитяча музична школа (школа естетичного виховання) Попільнянської селищної ради»;
- директора комунального закладу «Історико – краєзнавчий музей Попільнянської селищної ради Житомирської області».

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов?язки, володіють комп?ютерною технікою.
Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Згідно ст.21 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, що містить прізвище, ім?я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв?язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

За додатковою інформацією звертатися у відділ культури, туризму, молоді та спорту, сім'ї та дітей за адресою: смт.Попільня, вул.Б.Хмельницького, 7, каб.220, тел. 2-55-63.

На зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Попільнянської селищної ради» подали документи Бондар Олександр Сергійович, Кудревич Володимир Анатолійович.

На зайняття вакантної посади  директора навчального закладу «Попільнянська дитяча музична школа (школа естетичного виховання) Попільнянської селищної ради» подала документи Мельник Олена Миколаївна.

На зайняття вакантної посади  комунального закладу «Історико – краєзнавчий музей Попільнянської селищної ради Житомирської області» подали документи Зарічний Василь Григорович, Іванченко Зоя Миколаївна, Панчук Лариса Андріївна.

Протокол засідання комісії

Бондар О.С.