Про скликання двадцять шостої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 13.02.2019 15:30

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять шосту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання   27 лютого 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Звіт селищного голови про роботу виконавчих органів Попільнянської селищної ради у 2018 році.

2. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3. Про затвердження Програми зайнятості населення Попільнянської селищної ради на 2019-2022 роки.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради на 2019-2021 роки.

5. Про затвердження звіту про виконання Попільнянського селищного бюджету за 2018 рік.

6. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

7. Про затвердження розпорядження селищного голови.

8. Про вступ в члени Житомирської регіональної асоціації об’єднаних територіальних громад.

9. Про надання згоди на прийняття майна до комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

10. Про передачу майна на баланс КП «Гарант».

11. Про розгляд звернення ДП «Попільнянське лісове господарство».

12. Про надання дозволу відділу культури, туризму, молоді та спорту, сім’ї та дітей на передачу в оренду частини приміщення Центру  культури та  дозвілля Попільнянської селищної ради.

13. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

14. Про затвердження Схеми планування території Попільнянської об’єднаної територіальної громади Житомирської області.

15. Про затвердження проектної документації.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

17. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

18. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

19. Про затвердження технічних документацій по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі  з метою передачі у власність.

22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.

23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі  з метою передачі  в оренду

24. Про припинення  договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Промінь-16».

25. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

26. Про внесення змін до рішень ради.

27. Про розгляд заяв.

28. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з метою передачі в постійне користування ПАТ КБ «Приватбанк».

30. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.