Про проведення ремонтних робіт

Дата: 22.02.2019 09:39

Бердичівське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів доводить до відома жителів Попільнянської ОТГ, що в лютому місяці 2019 року на землях, які перебувають в адміністративних межах Попільнянської селищної ради (в районі с. Голуб`ятин) будуть проводитись ремонтні роботи для забезпечення належної експлуатації магістральних трубопроводів.

Відповідно до статті 20 п.4 Закону України « Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів» власники та користувачі земельних ділянок зобов'язані безперешкодно допускати працівників підприємств магістральних трубопроводів для здійснення контролю технічного стану об'єктів магістральних трубопроводів та виконання планових і аварійно-відновлювальних робіт.