День благоустрою у громаді та приведення територій до належного санітарного стану

Дата: 02.04.2019 15:09

Фото без описуВідповідно до розпорядження Попільнянського селищного голови від 27.03.2019 №22 «Про толоку в громаді» 20 квітня 2019 року визначено проведення дня благоустрою (суботник) та приведення територій до належного санітарного стану.

Толока в громаді пройде на території парку села Ходорків Попільнянського району Житомирської області.

В селі знаходиться церква 17 століття, в якій проходять богослужіння до сьогоднішнього дня, збережені історичні об’єкти (льохи польського костелу). Тут проживав відомий український письменник Пантелеймон Куліш, це батьківщина гетьмана Івана Самойловича. Село має історичні коріння польської, єврейської, української громад.

Відповідальна особа за проведення акції, підготовку відповідних заходів для організації посадки дерев та прибирання території 20 квітня 2019 року – в.о. старости в селах  Ходорків, Пустельники, селищі Відродження

Ярош Світлана Антонівна (моб. тел. 096-90-73-09).

В акції буде задіяно 15 учасників.

Запрошуємо усіх бажаючих надати посильну допомогу та взяти участь у толоці.