Дата: 10.04.2019 16:02

Виступ рою Вояки Попільнянського ліцею

Організатором семінару був відділ освіти Попільнянської селищної ради. Програма семінару була насичена цікавим матеріалом з історії та сьогодення козацького руху і практичними заняттями, які запропонували присутнім  гості семінару:

Мельничук Ю.Л.,   начальник Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» член Національної спілки краєзнавців України

«Історична роль українського козацтва: європейський аспект»

Опанащук В.С., наказний Верховний Отаман Українського козацтва, козак-характерник.

«Козацько-лицарське виховання учнів»

Шевченко В.В.,  учитель історії, керівник гуртків козацько-лицарського напряму Яготинського БДЮТ

«Шляхи упровадження козацько-лицарського виховання у навчально-виховному процесі та діяльності дитячих громадських організацій»

Онищук В.П., волонтер, «Мета, завдання і організація гри «Криївка»».

Шаповал А.В.,  Отаман Фастівського козацького куреня, учасник АТО(кіборг)  «Козацько-лицарське загартування учнів за окремими видами гри «Сокіл»(«Джура»)

Учасниками семінару були учні, учителі і вихователі навчальних закладів Попільнянського району. Досвідом роботи по впровадженню козацько-лицарського виховання поділились педагоги і учні Попільнянського ліцею, зокрема, команда джур рою «Вояки» - неодноразові учасники ІІ обласного етапу гри «Сокіл»(«Джура»).