До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, жителів Попільнянської ОТГ – власників сільськогосподарських тварин

Дата: 10.05.2019 10:29

Фото без описуУ звязку зі складними кліматичними умовами на території області та можливою різкою зміною температурного режиму з прохолодного до підвищення температури (+20 - +25 градусів Цельсія) зростає загроза масових проявів симуліїдотоксикозів (гнусу). З метою профілактики ентомозів і недопущення виникнення їх негативних наслідків у період випасання худоби необхідно на час льоту кровосисних комах:

- випасання тварин проводити до і після льоту кровососів (вранці та ввечері);

- випасання худоби проводити на пасовищах, які добре продуваються вітрами;

- літні табори розміщувати в місцях, віддалених від річок, боліт, волого лісу;

- при проведенні обовязкових протиепізоотичних заходів звертати особливу увагу на клінічний стан тварин. Вживати заходів для надання невідкладної допомоги у разі виникнення хвороб тварин. Інформувати органи місцевої влади, керівників сільськогосподарський підприємств, власників тварин про небезпеку.