Увага! Конкурс дитячого малюнка!

Дата: 06.06.2019 13:05

Виконавчий комітет Попільнянської селищної ради  на виконання розпорядження селищного голови від 19.04.2019 №29 «Про організацію роботи з інформування й залучення населення та застосування гендерноорієнтованого підходу при створенні належного ЦНАП Попільнянської ОТГ» оголошує конкурс дитячого малюнка.

Шановні мешканці громади!

Якщо Ваші діти  мають хист до малювання, вміють фантазувати, творчо та креативно  мислити, тоді  запрошуємо  взяти участь у конкурсі малюнку на тему : «Що таке належний Центр надання адміністративних послуг?».

Ми з радістю приймемо дитячі роботи з 10 по  20 червня 2019 року. На переможців чекають цікаві призи, а найкращі роботи  стануть окрасою Центру надання адміністративних послуг Попільнянської селищної ради.

Малюнки приймаються за адресою: вул. Б. Хмельницького, 7 смт. Попільня, другий поверх адміністративного будинку, каб.210.  Детальну інформацію щодо  умов конкурсу можна отримати у керівника відділу ЦНАП Наталії Малюти  або за  телефоном 0989013920.

Чекаємо з нетерпінням  на малюнки  Ваших дітей та онуків.