Про скликання двадцять восьмої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 07.06.2019 14:17

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 25 червня 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про затвердження  тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення,вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які надає комунальне підприємство  «Гарант» територіальної громади смт Попільня.

2. Про встановлення на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади єдиного податку.

3. Про встановлення транспортного податку на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

5. Про встановлення на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади податку на майно, в частині плати за землю.

6. Про встановлення мінімальної вартості оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

7. Про встановлення комунальному підприємству «Гарант» ставки відрахування чистого прибутку.

8. Про встановлення розміру туристичного збору на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

9. Про внесення змін до рішення ради від 24.04.2019 № 801 «Про встановлення розміру туристичного збору на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

10. Про затвердження плану роботи Попільнянської селищної ради на ІІ півріччя 2019 року.

11. Про  розгляд депутатського звернення.

12. Про надання повноважень щодо складання актів обстежень.

13. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

14. Про збільшення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних

закладах у літній  оздоровчий період.

15. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік.

16. Про введення в дію рішення   конкурсної комісії інвестиційного конкурсу Попільнянської селищної ради по залученню інвестора щодо реалізації Інвестиційного проекту «Літній розважально- концертний комплекс».

17. Про надання пільги щодо орендної плати.

18. Про надання дозволу на приватизацію об’єкта.

19. Про надання згоди на прийняття  майна до комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

20. Про прийняття майна до комунальної власності Попільнянської селищної обєднаної територіальної громади.

21. Про розроблення детального плану території земельної ділянки.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

23. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

24. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  з метою передачі в оренду.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

26. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

29. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

30. Про надання дозволу на розроблення Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

32. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність (пай).

33. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

34. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

35. Про внесення змін до рішень.

36.Про розгляд заяв.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з метою передачі в постійне користування ПАТ КБ «Приватбанк».

38. Різне.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.