Про скликання двадцять дев’ятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 23.07.2019 11:22

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять дев’яту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 08 серпня 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про внесення змін до рішення ради від 26.06.2019 № 835 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які надає комунальне підприємство «Гарант» територіальної громади смт Попільня».

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік.

4. Про розгляд відкритого звернення ГО «Рідна Новоселиця».

5. Про введення в дію рішення   конкурсної комісії інвестиційного конкурсу Попільнянської селищної ради по залученню інвестора щодо реалізації Інвестиційного проекту «Літній розважально-концертний комплекс».

6. Про розгляд депутатського звернення.

7. Про передачу  майна на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту, сім’ї та дітей.

8. Про передачу  майна на баланс відділу освіти Попільнянської селищної  ради.

9. Про приватизацію комунального житлового фонду.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

11. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

17. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність громадянам власникам земельних часток (паїв).

19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

20. Про надання   дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування.

22. Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

23. Про затвердження акту приймання-передачі земельних ділянок з державної власності у комунальну.

24. Про укладання договору оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення.

25. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

26. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

27. Про внесення змін до рішень ради.

28. Про розгляд заяви.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної ради, в.о. старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.