Про скликання тридцятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 12.09.2019 14:54

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 20 вересня 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення,вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які надає комунальне підприємство  «Гарант» територіальної громади смт Попільня.

2. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради.

4.    Про внесення змін до рішення ради від 19.12.2018 року №708 «Про структуру та чисельність апарату  і структурних підрозділів селищної ради».

5.   Про затвердження розпоряджень селищного голови.

6.  Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік.

7.   Про розгляд відкритого звернення ГО «Рідна Новоселиця».

8.   Про розгляд клопотання ГО «Рідна Новоселиця».

9.   Про затвердження проектної документації.

10. Про погодження батьківської плати за навчання у навчальному закладі «Попільнянська дитяча музична школа (школа естетичного виховання)».

11.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

12. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

13.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

15.  Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

17. Про затвердження переліку земельних ділянок , які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах.

18. Про затвердження актів приймання – передачі земельних ділянок.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність.

20. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

25. Про припинення  права постійного користування земельною ділянкою.

26. Про припинення права користування земельною ділянкою.

27. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

28. Про внесення змін до рішень.

29. Про розгляд заяв.

Селищний голова                                                           О.О. Можарівський