Повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу громадської ради

Дата: 23.09.2019 09:46

про проведення установчих зборів з формування складу громадської ради

при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради

та її кількісний склад

Установчі збори з формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради відбудуться «01» жовтня 2019 року у великому залі засідань адміністративного будинку (смт Попільня вул. Богдана Хмельницького, буд. 7, ІІ поверх). Початок зборів о 10:00 год.

Із затвердженим ініціативною групою списком кандидатів до складу громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради, які братимуть участь в установчих зборах, інформаціями про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останні шість місяців, біографічними довідками, фото та мотиваційними листами делегованих ними представників   можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади у розділі «Громадська рада».