Вітання з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

Дата: 11.10.2019 10:05

Фото без описуШановні захисники України!

Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції

і Операції об'єднаних сил, військовослужбовці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, які відзначаються щорічно 14 жовтня. Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять про тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Перед ними схиляємо голови, у них вчимося любити Батьківщину.

Ми сильна нація, волелюбний народ і будь-який ворог, який прийде на нашу землю, буде поборений. Запорукою цього є відроджене та боєздатне українське військо, а також підтримка міжнародної спільноти.

Щиро бажаю всім  щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Олег МОЖАРІВСЬКИЙ,

Попільнянський селищний голова.