Про скликання тридцять першої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 23.10.2019 10:45

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять першу сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 07 листопада 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про виконання Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської об’єднаної територіальної громади.

2. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

3. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, класів з профільним та поглибленим навчанням, груп подовженого дня, класів із заочною формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2019 – 2020 навчальний рік.

4. Про зміну назв та затвердження статутів  закладів освіти.

5. Про внесення змін до рішення ради від 14.11.2018 № 675 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади».

6. Про визнання такими, що втратили чинність рішення селищної ради.

7. Про розгляд депутатського звернення.

8. Про внесення змін до рішення ради від 24.04.2019 №814 «Про затвердження кандидатури переможця інвестиційного конкурсу «Демонтаж приміщення старої сільської ради та облаштування дитячого майданчика» в с. Новоселиця, вул. Молодіжна, 1в».

9. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік.

10. Про надання дозволу на списання з балансу КП «Гарант» будинків, багатоквартирних будинків.

11. Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Попільнянської селищної ради.

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.04.2019 № 813 «Про питання приватизації комунального майна Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади, що належать до об’єктів малої приватизації».

13. Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків Попільнянської селищної ради.

14. Про  розроблення  детальних планів території земельної ділянки.

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

16. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

18. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)- земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах  оренди.

20. Про передачу земельних ділянок в постійне користування.

21. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

22. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

24. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

26. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

27. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки

29. Про затвердження переліку земельних ділянок, які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади

30. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

31. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі.

32. Про внесення змін до рішень ради.