Цікаві сторінки із культурного життя громади

Дата: 21.11.2019 09:50

17 листопада учасники народного театру місцевого факту «Млинок» Попільнянського «Центру культури і дозвілля» Попільнянської селищної ради брали участь у IV Національному чемпіонаті з фольклору «EurofolkЗапоріжжя 2019» та стали лауреатами I ступеню.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу»

16 листопада в м.Києві учні класу викладача Федоришиної Ірини Олегівни  Попільнянської дитячої музичної школи взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «В обіймах часу».

Шашкун Марина - лауреат 3 премії

Волохович Софія - лауреат 3 премії

Садовий Ярослав - лауреат 2 премії

Костюченко Ірина - лауреат 2 премії

Боровик Марина - лауреат 2 премії

Федоришина Єва - лауреат 1 премії

День піаніста

16 листопада в актовій залі Попільнянській ДМШ відбулась тематична

лекція-концерт,присвячена Міжнародному Дню Піаніста!
Програма заходу була цікавою і насиченою. Музичні номери перепліталися з тематичними та пізнавальними фактами з історії свята.
Свою майстерність продемонстрували учні і викладачі фортепіанного відділу.
А слухачі захоплено переглядали концерт та бурхливо аплодували після кожного музичного номеру!

Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

9 листопада 2019 року в м.Києві учні Попільнянської дитячої музичної школи  прийняли участь у Міжнародному конкурс-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Учасники конкурсу (яких було - більше 70) - зі всієї України - вражали своїми талантами, вони були сильні та яскраві, але все ж таки - нам вдалося отримати призові місця.

Єва Татарчук - 1 місце(всього перших мість - було три - і одне з них - отримала Єва),

Вікторія Ширант - 3 місце (викладач: Каташинська Ангеліна Тимофіївна).

День пам’яті Касяна Євченка

24 жовтня в Попільнянській дитячій музичній школі згадували видатного земляка , засновника колективів «Гучок» та «Гук», майстра народних інструментів Касяна Євченка. Викладачі та учні школи спільно зробили невеличкий концерт-лекцію для учнів , друзів та дружини К.Євченка.