Музика в закладі дошкільної освіти: педагогіка і терапія

Дата: 21.11.2019 13:31

20 листопада 2019 року на базі Попільнянського дошкільного навчального закладу «Берізка» відбулося IV засідання методичного об’єднання педагогічних працівників (музичних керівників) закладів дошкільної освіти на тему «Музика в закладі дошкільної освіти: педагогіка і терапія». В плані засідання були розглянуті наступні питання:

• Музичне виховання як складова загального розвитку дошкільника (доповідач – Казанова Н.О.).
  • Методика Карла Орфа в практиці музичного керівника закладу дошкільної освіти (доповідач - Наумець Л.А.).
  • Музикотерапія як засіб корекції та розвитку дошкільників. Аналіз парціальної програми, затвердженої МОНУ, оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія» (доповідач – Лісова Т.В.).
  • Майстерня професійного самовдосконалення – музичне заняття з елементами методики К. Орфа для дітей старшого дошкільного віку (Наумець Л.А.).

На заході були присутні вихователі-методисти Петровська А.М., Полякова О.А., музичні керівники Надводнюк Н.С., Негеля О.А., Фіялка М.П., вихователі Сидорчук Н.В., Бабенко О.С., Старосуд Т.В., педагогічний колектив Попільнянського ДНЗ «Берізка».