Про проведення навчання управителів багатоквартирних будинків

Дата: 21.11.2019 16:19

Попільнянська селищна рада повідомляє, що відповідно до Порядку здійснення професійної атестації управителів за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та переліку критеріїв, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2018 №1010, професійну атестацію таких фахівців здійснюють органи із сертифікації персоналу, акредитовані в Національному агентстві з акредитації України.

27 листопада 2019 року у місті Житомирі заплановано проведення відповідного навчання Інститутом муніципального менеджменту.

За інформацією про умови проведення навчання і перевірки знань звертатись до координатора Інституту муніципального менеджменту за телефоном: (093) 392-16-22 (Костянтин).

Для формування в області інституту управителів житла та забезпечення професійного підходу до управління житловими будинками, підвищення рівня якості послуги з управління  доводимо дану інформацію до суб’єктів господарювання на підвідомчий території незалежно від організаційно-правової форми з метою залучення їх до навчання.