Про особливості вклейки фото в паспорт (25,45 років)

Дата: 26.11.2019 13:34

Фото без опису     При досягненні особою 25 або 45 річного віку законодавством передбачено процедуру вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року у вигляді книжечки.

Громадяни можуть отримати дану адміністративну послугу у ЦНАПі Попільнянської селищної ради, надавши відповідні документи: заяву встановленого зразка, дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку, паспорт у вигляді книжечки.

Строк надання даної послуги - не пізніше 5 робочих днів з дати подання заявником усіх необхідних документів. Послуга надається безкоштовно.

Звертаємо увагу, у разі якщо Ви не вклеїли фото протягом 30 днів з дня досягнення 25 або 45 річного віку, то паспорт зразка 1994 року у вигляді книжечки підлягає обміну на ІД – картку.

Для отримання ІД – картки  Вам необхідно звертатися до територіальних підрозділів Державної міграційної служби.