Про скликання тридцять другої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 04.12.2019 15:48

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять другу сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 19 грудня 2019 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в Попільнянській об’єднаній територіальній громаді на період 2017-2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в Попільнянській об’єднаній територіальній громаді на період 2017-2020 роки.

3. Про затвердження Програми розвитку музейної справи в Попільнянській селищній об’єднаній  територіальній громаді на 2020- 2021 роки.

4. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2020 року.

5. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік.

6. Про затвердження пільг та розміру грошової вартості харчування в закладах загальної середньої освіти.

7. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

8. Про затвердження розміру грошової вартості харчування в закладах дошкільної освіти.

9. Про селищний бюджет Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

10. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020рік.

11. Про згоду на прийняття майна до комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

12. Про приватизацію комунального житлового фонду.

13. Про передачу майна комунальної власності.

14. Про внесення змін до рішення Попільнянської селищної ради  від 22.12.2017р.  № 388 «Про Методику  розрахунку і порядку  використання плати за оренду майна комунальної власності Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади».

15. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.11.2019р.  № 940 «Про питання приватизації  комунального майна Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади, що належать до об’єктів малої приватизації».

16. Про надання дозволу відділу культури,туризму, молоді та спорту, сім’ї та дітей Попільнянської селищної ради на передачу в оренду частини підсобного приміщення.

17.Про  затвердження детального плану території земельної ділянки.

18. Про  розроблення  детального плану території земельної ділянки.

19. Про затвердження проектної документації.

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

21. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах  оренди.

24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

25. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

26. Про затвердження акту обстеження земельних ділянок.

27. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

28. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

29. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

30. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

31. Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж   земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні.

32. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність громадянам власникам земельних часток (паїв).

33. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки

35. Про затвердження переліку земельних ділянок, які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах на території Попільнянської селищної обєднаної територіальної громади».

36. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

38. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення.

39. Про внесення змін до рішень ради.

40. Розгляд заяв.