Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі отримати просто…

Дата: 12.12.2019 16:33

Замовити витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі можна у Центрі надання адміністративних послуг Попільнянської селищної ради.

Цей документ необхідний громадянам та суб’єктам підприємницької діяльності для розрахунку земельного податку, орендної плати при оренді земельної ділянки; розрахунку втрат лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва; розрахунку оплати державного мита під час оформлення договорів купівлі-продажу, міни, дарування земельної ділянки та при спадкуванні земельної ділянки.

Звернувшись особисто (чи за нотаріально завіреною довіреністю) до нашого ЦНАПу, заповнивши заяву встановленого зразка, надавши копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків для громадян, виписку з Єдиного державного реєстру для суб’єктів підприємницької діяльності, оригінали правовстановлюючих документів на земельну ділянку Ви матимете можливість протягом трьох робочих днів безкоштовно отримати витяг.

Маєте питання?  Телефонуйте: (04137)-5-11-12.