Про скликання засідання виконавчого комітету

Дата: 16.01.2020 14:29

Фото без опису   Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання виконавчого комітету 21.01.2020 о 10.00 год в великій залі районної ради.

На порядок денний засідання внести питання:

1. Про основні завдання цивільного захисту  Попільнянської селищної ради на 2020 рік.

2. Про затвердження Плану мобілізаційної підготовки та оборонних заходів Попільнянської селищної ради на 2020 рік.

3. Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Попільнянської селищної ради за 2019 рік.

4. Про визначення  об’єктів відпрацювання для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських  робіт у 2020 році.

5. Про визначення видів  суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2020 році.

6. Про визначення видів  громадських робіт для засуджених до громадських робіт у 2020 році.

7. Про визначення  об’єктів, на яких засуджені до  громадських робіт, мають відбувати покарання у 2020 році.

8. Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету від 11.10.2016 № 63 «Про утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради».

9. Про надання згоди КУ «Ходорківський психоневрологічний інтернат» на оплату послуг.

10. Про взяття на облік сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

11. Про зняття з квартирного обліку громадян.

12. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

13. Про надання дозволу (погодження)  розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

14. Про встановлення тарифу на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014».

15. Про впорядкування адресної нумерації об’єктів забудови.

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.10.2019 № 84 «Про створення Координаційної ради з впровадження бюджету участі Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади».

17. Про надання матеріальної допомоги.