«Це теж зробила вона»

Дата: 27.01.2020 08:17

«Це теж зробила вона» – нова ілюстрована книга, яку отримала Попільнянська центральна бібліотека безкоштовно, завдяки підтримці Національного демократичного інституту Міжнародних Відносин, Посольству Швеції в Україні, Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Це книга з проекту про видатних українок, мета якого – відкрити українцям та українкам незаслужено обділені увагою імена відомих українок, що досягли виняткового успіху в своїх галузях і часто впливали на хід світової історії.

1500 книжок безкоштовно розподілено по розмаїтих ініціативах та програмах, що мотивують дівчат-підлітків, та передано до сільських і районних бібліотек країни, охопивши 21 область України та більше 100 населених пунктів. Як і над першим томом, над другим працювали ще 100 помітних авторів і авторок та ілюстраторів й ілюстраторок.