Попільнянська селищна рада нагадує про необхідність подання декларацій

Дата: 31.01.2020 16:33

Попільнянська селищна рада нагадує, що з 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Просимо звернути увагу, що крім звичайних відомостей, у декларації з'явилась нова вимога – вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі суб'єкта декларування та членів його сім'ї, який створюється під час оформлення біометричних документів. Також змінено норму щодо подання виправленої декларації  - декларант протягом семи днів після подання декларації має право подати виправлену декларацію не більше трьох разів. Скасувалася норма щодо обов'язковості декларування фінансових зобов'язань, розмір яких не перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року тощо. Національне агентство на своєму веб-сайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

На сайті НАЗК ви знайдете відповіді на поширені запитання.

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Просимо завчасно подумати про подання електронної декларації.