Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться...

Дата: 03.02.2020 10:02

Фото без опису         У грудні 2019 року на сторінках газети «Перемога» та на офіційному сайті Попільнянськоі селищної ради було висвітлено інформацію стосовно соціального проекту «Щасливе подвір‘я», керівником якого є ГО «Рідна Новоселиця».
         Завданням проекту є благоустрій земельної ділянки в центрі села Новоселиці, шляхом демонтажу аварійного списаного приміщення старої сільської ради та розміщення дитячого майданчика за рахунок спонсорської, грантової та волонтерської допомоги.

На сторінках ЗМІ було оприлюднено інформацію стосовно виконання 80% проекту на першому етапі, а саме: було демонтовано значну частину аварійного приміщення. Виникла потреба в необхідності допомоги для демонтажу фундаменту, бо це потребувало залучення спецтехніки та значних матеріальних витрат, стосовно оплати цих послуг.

Для позитивного вирішення цього питання відгукнулись громадяни, підприємці, фермери, підприємства, благодійні організаціі, які запропонували фінансову та волонтерську допомогу, виконання робіт за рахунок власноі праці, техніки та пального.

26 та 27 січня з самого ранку та до пізнього вечора на об‘єкті працювала спецтехніка з функцією бульдозера і погрузчика, а підприємці, фермери та громадяни власним транспортом вивозили будівельне сміття на сміттєзвалище, допомагали прибирати територію.

Шановні друзі, дозвольте відзначити наших земляків і висловити їм слова щирої подяки за їх небайдуже ставлення. Коли є такі благородні люди серед нас, які відгукуються на допомогу за велінням совісті, то з‘являється надія, що можливо ще не все втрачено і втоплено в океані корупції, брехні, підлабузництва, здирництва та аморальних цінностей, що оточуює наше суспільство, останнім часом щільним кільцем.

Допомогу надали :

1. Андрійчук Григорій Володимирович - власна техніка, пальне, праця;
  2. БО «Благодійний фонд Валентина Кушніра» - оплата послуг спецтехніки;
  3. Гордієнко Олексій Іванович - власна техніка, пальне, праця;
  4. Горпіневич Андрій Андрійович - власна техніка, пальне, праця;
  5. Мостіпан Петро Прокопович - власна техніка, пальне, праця;
  6. Троханчук Олександр Олександрович - власна техніка, пальне, праця;
  7. Загребельна Ольга Леонідівна - власна праця;
  8. Загребельний Валерій Леонідович - власна праця;
  9. Косий Анатолій Анатолійович - власна праця;
  10.  Хальченко Людмила Анатоліївна - власна праця.

Щира подяка Вам, друзі, і нехай Господь оберігає Вас та ваші родини від усіх негараздів та благословляє всю нашу громаду на добрі справи.

Керівник громадської ради при виконавчому

комітеті Попільнянської селищної ради                                        Катерина Мирка