Про проведення презентації програми підтримки багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ»

Дата: 05.02.2020 09:49

Проєкт «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), що фінансується Європейським Союзом (ЄС)  та впроваджується ПРООН в Україні, активно впроваджує свою діяльність в регіонах України. Проект надає підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформує населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

В рамках проекту HOUSES буде проведено презентацію програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ».

Зустріч відбудеться 11.02.2020 року в приміщенні сесійної зали Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова 4/2 (2 поверх). Початок о 9.30.

Реєстрація за посиланням обов’язкова.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за:

тел. 050 381 89 06, 098 502 38 86

E-mail.: Oksana.kraplych@undp.org

Голови правління ОСББ та всі зацікавлені особи можуть взяти участь у заході.