Повідомлення опікунам

Дата: 06.02.2020 09:35

Опікунська рада при виконавчому комітеті Попільнянської селищної  ради  повідомляє, що відповідно до п. 4.11 наказу від 26.05.1999 №34/166/131/88 «Про затвердження Правил опіки та піклування» опікунам, які здійснюють обов’язки опіки над недієздатними особами, необхідно подати до органу опіки  та піклування Попільнянської селищної ради звіт про свою діяльність за минулий 2019 рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла.

У даному звіті необхідно зазначити наступну інформацію: ПІБ опікуна (піклувальника); ПІБ підопічного; адресу проживання; склад сім’ї опікуна (піклувальника); вказати яке житло,  майно закріплено за підопічним (адреса, стан); розмір пенсії (соціальної допомоги) підопічного; розмір допомоги по догляду за психічно хворим; стан здоров’я підопічного; яка допомога була надана підопічному з боку опікуна, представлення інтересів підопічного; оздоровлення підопічного; фінансовий звіт витрат коштів підопічного.