Відбулось засідання комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 06.02.2020 11:46

Завершила роботу постійна комісія з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку під головуванням  Анатолія Бойчука.

Всього було опрацьовано 9 питань порядку денного. Члени комісії одноголосно підтримали Програми:

забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти Попільнянської селищної ради на 2020 – 2023 роки,

реалізації сімейної, гендерної політики, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2020-2021 роки,

протидії захворювання на туберкульоз на період 2020-2021 роки.

Перший заступник селищного голови проінформував про виконання Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Депутатів ознайомлено з листом Апарату Верховної Ради України про те, що у громаді повторюється назва населених пунктів село Попільня і смт Попільня. Спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу селищної ради Корольчук О. А. надала для використання в роботі роз’яснення, що згідно частин дев’ятої, одинадцятої статті 5 Закону України «Про географічні назви» присвоєння однієї і тієї ж назви кільком однорідним географічним об’єктам у межах одного населеного пункту або району не допускається. У випадку повторення назв однорідних географічних об’єктів у межах однієї адміністративно-територіальної одиниці здійснюється їх перейменування.

4 проекти рішень будуть внесені на розгляд сесії 11 лютого.