На хвилях нашої пам'яті

Дата: 19.02.2020 16:41

Фото без описуНещодавно в приміщенні центральної бібліотеки Попільнянської ЦБС відбувся вечір-зустріч  в колі друзів «На хвилях нашої пам’яті».

На вечір були запрошені  колеги, а це і клубні і бібліотечні працівники, які працювали в свій час у сфері культурі. Всі ми - діти культури. Адже, будинок культури і бібліотека – невід’ємні дві частинки, це творчі люди, що вміють спілкуватися з людьми, дітьми, відкриваючи їм красу музики і слова. Наша зустріч проходила в стилі «ретро» з елементами ностальгії. Присутні разом з ведучими співали улюблені пісні, романси, проходили веселу «ретророзминку» за  улюбленими кінофільмами, переглядали  відеоролики підсумкових нарад працівників культури, слухали гумор, згадували атмосферу того часу та просто відпочивали.  У нас була нагода переглянули зворушливий ролик про ветеранів нашої роботи, про тих колег, які  відійшли у вічність, але назавжди залишаться цікавими, творчими, світлими людьми. Ведучі вечора подякували всім присутнім за творчу працю, за гарну душу, за те що вони були, є, і завжди залишаться з нами!

Переглянути ролик можна ТУТ