Про скликання тридцять четвертої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 25.02.2020 09:30

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять четверту сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 12 березня 2020 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

2. Про звіт комунального підприємства «Гарант» про роботу у 2019 році.

3. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Про затвердження Програми «Здоров’я населення Попільнянської громади на 2020-2021 роки.

5. Про затвердження Програми забезпечення виконання функціональних обов’язків спеціалістів ветеринарної медицини.

6. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Попільнянської селищної ради та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2017-2020 роки.

7. Про затвердження звіту про виконання Попільнянського селищного бюджету за 2019 рік.

8. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

9. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Попільнянської селищної ради.

10. Про приватизацію нежитлового приміщення будинку культури за адресою: с. Парипси, вул. Шевченка, 29А.

11. Про приватизацію нежитлового приміщення Громадський будинок, Поліклініка за адресою: с. Ходорків, вул. Слобода,83.

12. Про передачу майна комунальної власності.

13. Про відмову у приватизації квартири.

14. Про  затвердження детальних планів території земельної ділянки.

15. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування

об’єкта будівництва.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

17. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах.

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу  земельних ділянок.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

24. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою передачі у власність.

25. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок з метою змiни цiльового призначення.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

28. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність громадянам власникам земельних часток (паїв).

29. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

30. Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

31. Про укладання договору оренди на земельну ділянку.

32. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

33. Про внесення змін до рішень ради.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної та селищної ради, в.о. старост сіл, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.