Визначено переможця конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

Дата: 27.02.2020 14:02

Фото без описуПопільнянська  селищна  рада повідомляє, що 11.02.2020 було проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків Попільнянської селищної ради, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком. На засіданні конкурсної комісії від 18.02.2020  було вирішено визнати переможцем конкурсу (управителем) ТОВ «СВП Майстер».

Керуючись рішенням виконавчого комітету Попільнянської селищної ради від 20.02.2020 № 29 «Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків та про призначення управителя  багатоквартирних  будинків Попільнянської селищної ради», 24 лютого 2020 року між ТОВ «СВП Майстер» та   уповноваженою особою Попільнянської селищної ради від імені співвласників багатоквартирного будинку укладено договора про надання послуги з управління багатоквартирним будинком:

1. Договір  від 24.02.2020 № 1 з багатоквартирним будинком № 46 по  вул. Богдана Хмельницького смт Попільня;

2. Договір  від 24.02.2020 №  2 з багатоквартирним будинком № 16 по  вул. Богдана Хмельницького смт Попільня;

3. Договір  від 24.02.2020 № 3 з багатоквартирним будинком №  38  по  вул. Богдана Хмельницького смт Попільня.

Управитель - Товариство з обмеженою відповідальністю «СВП Майстер», в особі директора Свірського Володимира Петровича  (адреса: Житомирська область, смт Попільня, вул. Садова, 3, офіс 1, код ЄДРПОУ 35100184).

тел. (044)-364-68-29, тел. представника 098-391-07-77

Ціна послуги складає 5 грн. 53 коп. *за 1 кв.м.

*  У разі технічної неможливості у наданні тієї чи іншої послуги визначеної згідно розрахунку ціни складових послуг з управління багатоквартирним будинком  або відмови співвласників від її отримання, ціна з управління зменшується пропорційно  до вартості виключеної послуги, тобто підлягає диференціації.

За більш детальною інформацією звертатися до Управителя або до Попільнянської селищної ради (каб. 221).