Дата: 16.03.2020 15:40

Попільнянська селищна рада з 16 березня на період карантину працюватиме у дистанційному режимі.

Для забезпечення належної роботи селищної ради буде визначено необхідну кількість співробітників, які працюватимуть почергово.

Решта працівників будуть працювати віддалено у себе вдома.

Керівництво селищної ради йде на такі кроки задля убезпечення та запобігання  поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед працівників установи та населення громади.

Нагадаємо, що з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 з 12 березня 2020 року в Україні почали діяти обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів України (постанова від 11 березня 2020 року № 211), що передбачають закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 10 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Бажаємо усім здоров’я та сподіваємось, що у найближчий час повернемося до звичайного ритму життя.

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції COVID-19 доступ до адміністративних приміщень Попільнянської селищної ради

ОБМЕЖЕНО!

При виникненні нагальних питань звертатися за номерами телефонів:

2-51-22

Відділ загальної та організаційної роботи

5-12-50

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестицій

2-55-63

Відділ культури, туризму, молоді, спорту, сімї та дітей

5-11-12

Електронна пошта: info@popilnyanska-gromada.gov.ua