Виділено кошти для попередження поширення вірусу COVID-19

Дата: 20.03.2020 10:30

Для попередження поширення вірусу COVID-19 Попільнянською селищною радою прийнято рішення про виділення  з місцевого бюджету коштів  у сумі 1025,0 тис. грн.

КНП «Попільнянська лікарня» виділено 680,0  тис. грн. на придбання апарату штучної вентиляції легень та 115,0 тис. грн. на забезпечення виробами медичного призначення.

КНП «Попільнянський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на придбання засобів індивідуального захисту медичного персоналу та пацієнтів (маски, рукавички, захисний одяг, дезінфікуючі та миючі засоби, респіратори, аспіратори (відсмоктувачі), інгалятор, електричний термометр безконтактний, кварцові лампи)  виділено 100,0  тис. грн.

130,0 тис. грн. депутати направили КП «Гарант» для проведення дезинфікуючих заходів.