Протокол №4 позачергового засідання Попільнянської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.03.2020 14:15

ПРОТОКОЛ №4

позачергового засідання Попільнянської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

смт Попільня                                                                                          26 березня  2020 року

Всього членів комісії –   33   чоловік;

Присутні на засіданні комісії –     23       чоловік.

1. Слухали : Про порядок денний позачергового засідання з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Доповідач: Можарівський О.О. – голова комісії, селищний голова вніс пропозицію включити до порядку денного наступне питання:

1. Про вжиття додаткових заходів щодо недопущення поширення коронавірусу та  забезпечення життєдіяльності населення в умовах карантину на території селищної ради.

Інформує : Можарівський О.О. – голова комісії, селищний голова

Голова комісії Можарівський О.О  – поставив на голосування порядок денний

За  –    23     чоловік;

Проти –  0  немає ;

Утрималось – 0 немає.

Порядок денний прийнятий.

СЛУХАЛИ :

ДОПОВІДАЧ : Головний спеціаліст з питань оборони та мобілізаційної роботи Прищепа А.В., проінформував про рішення засідання обласного оперативного штабу щодо запобігання занесення і поширення випадків COVID 19.

ВИСТУПИЛИ :  заступник голови комісії,перший заступник селищного голови, Пінцов О.М.

ВИРІШИЛИ :  прийняти рішення селищної комісії, з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорення (одноголосно) :

РІШЕННЯ по першому питанню :

1. Виконавчим органам селищної ради встановити жорсткий контроль за дотриманням режиму використання засобів індивідуального захисту, зокрема рукавичок та масок в транспорті та громадських місцях.
  2. Рекомендувати керівникам релігійних організацій обмежити богослужіння у культових спорудах, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211.
  3. Призупинити роботу приватних медичних закладів.
  4. Внести до переліку дозволеної торгівельної діяльності продаж (на час карантину) насіння, посадкового матеріалу, засобів захисту рослин та мінеральних добрив, а також точок продажу кормів для домашніх тварин та ветеринарних препаратів із обов’язковим дотриманням карантинних норм.

Голова комісії                        /підпис існує/                  О.О.Можарівський

Секретар комісії                     /підпис існує/                   А.В.Прищепа

Згідно з оригіналом

Секретар селищної ради                                                      В.М.Ільїна