Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 29.04.2020 14:02

У зв’язку з карантином, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  громадські слухання щодо обговорення документації «Детального  плану  території  земельної  ділянки майнового комплексу за адресою: вул. Віталія Шайдюка, 5, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки з «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (03.07) на «Для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку» (02.03) та «Для будівництва паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови» (02.09), переносяться та відбудуться після закінчення карантину.

Дату та час проведення громадських слухань буде висвітлено у новинах на офіційному сайті Попільнянської селищної ОТГ https://popilnyanska-gromada.gov.ua/.

Замовник розроблення документації – Попільнянська селищна рада.

Інвестор розроблення документації – власник майнового комплексу– ПП «Агросейф».

Ознайомитись із матеріалами вищезазначеної документації та подавати заяви можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради ( II поверх, каб.221).