Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 03.06.2020 09:27

щодо обговорення документації «Детального плану території земельної ділянки майнового комплексу за адресою: вул. Віталія Шайдюка, 5, смт Попільня Попільнянського району Житомирської області, з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки з «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (03.07) на «Для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку» (02.03) та «Для будівництва паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови» (02.09).

Замовник розроблення документації – Попільнянська селищна рада.

Інвестор розроблення документації – власник майнового комплексу – ПП «Агросейф».

Ознайомитись із матеріалами вищезазначеної документації та подавати заяви можна у представника об’єднаної територіальної громади Попільнянської селищної ради ( II поверх, каб.221).

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год 10 червня  2020 року  за  адресою:  вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня  Попільнянського району  Житомирської області (III поверх, великий зал).