Про скликання тридцять восьмої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 15.07.2020 15:42

Фото без описуКеруючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять восьму сесію Попільнянської селищної ради VIІ скликання 06 серпня 2020 року о 10.00 годині у великій залі районної ради.

На порядок денний сесії внести питання:

1. Про утворення старостинських округів Попільнянської селищної ради

2. Про зміну назв та затвердження статутів закладів дошкільної освіти.

3. Про надання згоди бути засновником.

4. Про створення Служби у справах дітей.

5. Про структуру та чисельність апарату і структурних підрозділів селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення ради від 20.09.2019 № 902 «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради».

7. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради.

8. Про внесення змін до селищного бюджету Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

9. Про врегулювання окремих питань оренди комунального майна.

10. Про внесення змін до рішення ради від 12.03.2020 № 1033 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва».

11. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

12. Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території Попільнянської селищної об’єднаної
територіальної громади.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

15. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

20. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність у розмірі земельної частки (паю).

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

22. Про затвердження переліку земельних ділянок, які можуть бути надані громадянам для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

23. Про затвердження переліку земельних ділянок із земель комунальної власності на території Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади, які є інвестиційно привабливими для провадження інвестиційних проектів.

24. Про поновлення договору оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення.

25. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

26. Про внесення змін до рішень ради.

27. Про впорядкування договорів оренди.

28. Про відмову у погодженні  щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

29. Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

На сесію ради запросити голову районної ради, голову райдержадміністрації, депутатів обласної та селищної ради, в.о. старост сіл, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.