Вітання з нагоди Дня знань

Дата: 01.09.2020 11:00

Шановні освітяни Попільнянщини!

В день знань хочу подякувати Вам за сумлінну працю, за невтомний ентузіазм! Саме ви допомагаєте школярам осягати науки, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості. Ваш талант, терпіння, відповідальність - неодмінні умови успішного навчання дітей. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення!

Дорогі діти! Ви - гордість і надія батьків, школи, країни! Саме ви підкорюєте нові вершини знань, щоб досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. А сприятимуть цьому – високі стандарти Нової української школи, яка дає рівні можливості в здобутті освіти кожній дитині. Особлива увага і подяка обдарованій учнівській молоді, яка своїми успіхами у Всеукраїнських предметних олімпіадах, інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсах та змаганнях завоювала повагу і шану та отримала почесну винагороду і визнання.

Це переможці та призери учнівських олімпіад:

Учні Попільнянського ліцею:

Калашник Тетяна

Кушнір Анастасія

Геращенко Дмитро

Осецька Тетяна

Білобжицька Тетяна

Орел Андрій

Муха Дарина

Рудківська Вікторія

Учениця Попільнянського ліцею №2:

Жила Дарина

Учениця Ходорківського ліцею:

Шумська Наталія

Переможці творих конкурсів:

Татарчук Єва

Фесько Артем

Матківський Максим

Команда Попільнянського ліцею в особі Добровольської Вікторії

Команда ДЮП «Драйв» в особі Сенюшкович Анастасії

Команду «Нью Драйв» в особі Линдіної Вероніки

Учні Попільнянського ЦДЮТ:

Давидюк Юлія

Бартовщук Іван

Баранівський Максим

Баштанна Галина

Осмоловська Олександра

Учень Попільнянського ліцею №2:

Федорчук Михайло

Учениця Саверецької філії I-II ступенів Попільнянського ліцею

Жуковська Ольга

Учні Парипської  філії I-II ступенів Попільнянського ліцею

Мельник Юлія

Уляніцька Вероніка

Переможці спортивних змагань та конкурсів:

Давидюк Юлія

Бартовщук Іван

Барвіцький Максим

Баштанна Галина

Осмоловська Олександра

Команда Попільнянської ОТГ в особі Барвіцького Максима за І місце в обласній виставці-конкурсі «Декоративний розмай».

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного туризму в середній віковій групі в особі Ременюка Максима за ІІІ місце на командній смузі перешкод з пішохідного туризму.

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного туризму в особі Костюка Дмитра за І місце в конкурсі «Туристська пісня».

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного туризму в середній віковій групі в особі Маковського Артема за ІІІ місце з водного туризму (змішаний екіпаж).

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного туризму в старшій віковій групі в особі Давидюк Юлії за І місце з водного туризму (дівочий екіпаж).

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного туризму в старшій віковій групі в особі капітана Можарівської Наталі за І місце з водного туризму (змішаний екіпаж).

Збірна команда Попільнянської ОТГ зі спортивного орієнтування в особі Можарівської Наталії за  ІІ місце в обласному чемпіонаті зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Висловлюю щиру подяку всім педпрацівникам, які підготували переможців.

Бажаю всім у новому навчальному році нових злетів і досягнень!

Попільнянський селищний голова                                          Можарівський О.О.