Визначено порядок розміщення та місця для інформаційних наметів

Дата: 10.09.2020 11:55

Фото без опису          Виконавчим комітетом Попільнянської селищної ради на засіданні 04.09.2020 року було затверджено порядок розміщення інформаційних наметів на території Попільнянської об’єднаної територіальної громади та встановлено місця для їх розміщення.

розміщення інформаційних наметів

(наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.)

для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів.

Цей Порядок розроблено з метою забезпечення конституційних прав громадян на вільне збирання, зберігання, використання, поширення інформації, та їх виборчих прав у відповідності до Конституції України, Виборчого кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про політичні партії в Україні», «Про громадські об’єднання», «Про інформацію», «Про благоустрій населених пунктів».

Розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.), для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів на території громади (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та в спеціально встановлених для цього місцях.

Для розміщення інформаційного намету ініціатор, не пізніш ніж за п’ять днів, подає до селищної ради заяву-повідомлення, у якій зазначається:

інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету (назва політичної партії, блоку, громадської організації, ПІБ фізичної особи, засоби зв’язку);

місце розміщення інформаційного намету;

мета розміщення інформаційного намету;

термін розміщення інформаційного намету;

відповідальний за діяльність інформаційного намету.

З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території власник інформаційного намету зобов'язаний підтримувати в належному санітарному стані місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибирати прилеглу територію в радіусі 2 метрів.

Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб не пошкодити тротуарну плитку, асфальтове покриття чи інші елементи благоустрою.

За порушення цього Порядку (незабезпечення належного санітарного стану, засміченість території, пошкодження тротуарної плитки, асфальтового покриття чи інших елементів благоустрою) ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченому статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення.

Місця

для розміщення інформаційних наметів

на території  Попільнянської об’єднаної територіальної громади

1. Селище міського типу Попільня –  уздовж тротуару по вул. Богдана Хмельницького від № 2 до № 20 ( від маркету «Наш край» до магазину «Еко Маркет»).
  2. Село Новоселиця – біля будинку культури.
  3. Село Голуб'ятин  - в центрі села, біля зупинки.
  4. Село Строків – в центрі села, біля будинку культури.
  5. Село Великі Лісівці – в центрі села, біля будинку культури.
  6. Село Сокільча – в центрі села.
  7. Село Котлярка –   біля адміністративного приміщення селищної ради.
  8. Село Миролюбівка – біля будинку культури.
  9. Село Саверці – біля будинку культури.
  10.  Село Попільня – в центрі села, біля пам’ятника.
  11.  Село Криве – по вулиці Центральній біля адміністративного приміщення селищної ради.
  12.  Село Ходорків – в центрі села.
  13.  Село Парипси – в центрі села, біля магазину Рай СТ.