Розміщувати рекламу потрібно без порушень

Дата: 21.09.2020 15:30

Представником відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інвестицій Попільнянської селищної ради, при виконанні службових обов’язків, виявлено факт встановлення рекламного щита (білборд) без дозвільних документів, який розміщений за адресою: вул. Каштанова в смт. Попільня (поблизу виробничої території комунального підприємства «Гарант»).

Звертаємо увагу, що рекламний щит розміщено на земельній ділянці комунальної власності, чим порушено конституційне право Попільнянської селищної громади щодо володіння, користування та розпорядження своїм майном (земельна ділянка є таким майном).

Просимо Вас терміново з’явитися до Попільнянської селищної ради для узаконення конструкцій відповідно до дозволів на розміщення зовнішньої реклами!

Термін - до 29 вересня 2020 року.

В іншому випадку селищна рада залишає за собою право демонтажу незаконно встановлених білбордів на території громади, як безхазяйних.