Громадянам, що перебувають у черзі на отримання житла, необхідно поновити документи

Дата: 24.09.2020 16:27

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет Попільнянської селищної ради щорічно з 01 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян.

Прохання до громадян поновити документи та підтвердити своє право на одержання  житла.

Для проходження перереєстрації необхідно поновити документи облікової справи (за наявності змін з останньої перереєстрації), а саме:

• Довідки про склад сім’ї та реєстрацію;
  • Ксерокопії паспортів членів сім’ї;
  • Ксерокопії свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей;
  • Ксерокопії ідентифікаційних кодів;
  • документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);
  • Ксерокопії свідоцтва на право власності, техпаспорту на житло за місцем реєстрації та проживання;
  • Копії договору найму житла у разі наявності такого житла

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах дані застарілі, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Тому громадяни, які станом на 01 січня 2021 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Для отримання додаткової інформації звертатися  за  телефоном 5-16-54