Повідомлення щодо перенесення громадських слухань

Дата: 05.10.2020 09:10

У зв’язку з виявленими випадками коронавірусу у працівників селищної ради повідомляємо, що громадські слухання щодо обговорення документації Детального  плану  території  земельної  ділянки (кадастровий номер 1824785300:01:000:0507) загальною площею 0,2000 га за адресою: с. Попільня Попільнянського району Житомирської області у зв’язку з будівництвом АЗС (Замовник розроблення документації – Попільнянська селищна рада. Інвестор розроблення документації – власник – Жабокрицький Євгеній Вікторович), що мали відбутися 6 жовтня 2020 року, переносяться орієнтовно на 14 днів.

Про дату та час проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.