Привітання з Днем захисника України

Дата: 14.10.2020 08:00

Шановні мешканці об’єднаної Попільнянської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України! Не випадково це свято відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці, адже саме Мати Божа здавна була заступницею і покровителькою українського війська.

Низький уклін усім, хто причетний до захисту Вітчизни, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронив і боронить рідну землю на сході України. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Низько схилімо голови, згадуючи тих, хто поліг за волю України, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя. Дуже важливо, щоб пам’ять лишалася живою, аби не розгубити усвідомлення ціни, яку сплачено за власну незалежність.

Цього дня бажаю всім захисникам міцного здоровя, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вас. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

Попільнянський селищний голова Олег МОЖАРІВСЬКИЙ.