Оголошено конкурс з визначення програм, розроблених інститутами громадського суспільства

Дата: 17.11.2020 16:14

Фото без опису   Департаментом культури молоді та спорту облдержадміністрації оголошено обласний конкурс програм (проєктів, заходів) національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році.

Конкурсні  пропозиції приймаються щоденно  з  10:00  год.  до  16:00 год. у друкованому варіанті з  понеділка  по  п’ятницю до  10 грудня 2020  року (включно)  за  адресою: м. Житомир,  вул. Мала Бердичівська,  25,  каб.  59       (4 поверх),  тел. (0412) 47-22-00, електронна пошта: zhtdsms2@ukr.net.

Більш детальну інформацію щодо проведення  конкурсу можна отримати за посиланням, яке розміщене на веб-сайті ОДА  у розділі  «Громадянське суспільство»  підрозділі «Оголошення»

Контактна особа: головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання департаменту культури молоді та спорту облдержадміністрації Поліщук Тетяна Родіонівна тел. 0964688787.